Jul 20, 2022 Nejnovější Jídlo

ČOKOLÁDOVÉ OREO LÝŽY

SNADNO VYROBIT!

Tyto lahodné čokoládové oreo lanýže, které se nepečou, jsou ve skutečnosti hojnou, shovívavou záležitostí, kterou může snadno vytvořit každý. Spolu s pouhými 3 komponenty – tyto lanýže by mohly být vytvořeny za méně než hodinu. Měkké sušenky i krémová zubní výplň spolu s obtížným lahodným čokoládovým potahem je vlastně rájem v osamělém útoku.

Před několika lety jsem byl skutečně předložen k malému kousku ráje, kterému se říká Delicious chocolate Oreo Truffle. Buddy je všechny vytvoří ročně a všechny je nabídne ve sbírkové veřejné aukci. Byli vlastně neustále tím teplým lístkem. Když jsem přesně zjistil, jak jednoduché je vlastně vydělávat, byl jsem ohromen! Tato chutná sladkost je vlastně jen pár komponentů!? To nemohlo být ve skutečnosti!

ČOKOLÁDOVÉ OREO LÝŽY

Komponenty

14,3 oz svazek lahodných čokoládových oplatkových sušenek, jako je Oreos
8 uncí krémového sýra změkčeného
16 uncí cukrářských potahů, jako je Candiquick

 

Pokyny

Využití jídla CPU nebo dokonce mixér postup oreo sušenky až jsou ve skutečnosti jednotnost prachu.
Pomocí dlaňového stojanového mixéru rozmixujte sýr lotion a oreo drobky až do účinné integrace.
Zakryjte plastovým krytem a nechte 1 hodinu chladit.
Pro definované lanýže: směs rolky ohnutá na tloušťku asi ¾”. Použijte vykrajovátko na sušenky k odstranění forem. Položte na plech a na dvacet minut vymrazte.
Kulaté lanýže vyválejte do kuliček po 1, položte na plech a na dvacet minut ledujte.
Rozmrazte směnu candiquick v souladu s pokyny ke svazku.
Navrstvěte lanýže do candiquick. Naneste na plát vosku, nechte vytvrdnout a reportujte.
Udržujte při prostorové teplotě.

 

SEZNAM POTRAVIN

Váš záznam v obchodě s potravinami pro tuto dobrotu bude ve skutečnosti stručný! Budete vyžadovat:

lahodné čokoládové oplatkové sušenky – jako jsou Oreos
lotion sýr
cukráři pokrývající – např. Candiquick

 

JAK VYRÁBÍTE ČOKOLÁDOVÉ OREO LANÁŽE?

Rozdrťte své lahodné čokoládové oplatkové sušenky mícháním v kuchyňském procesoru nebo dokonce v mixéru, dokud se ve skutečnosti nestane strukturou prachu. Můžete snadno současně umístit sušenky do velkého sáčku na zip a také je rozdrtit pomocí pohyblivé příchytky.
Pleťte si krém na mléko spolu s dlaní nebo dokonce stojícím mixérem až do zútulnění.
Zahrňte rozdrcené sušenky a rozmixujte je až do efektivní integrace.
Srolujte směs přímo do jedné v koulích. Položte na varnou desku a počkejte dvacet minut v ledu, abyste měli jistotu, že jsou skutečně pevné.
Rozmrazte obal na cukrovinky (Candyquick) v mikrovlnné troubě v souladu s pokyny ke svazku. Obvykle ohříváte 60 sekund, mícháte a znovu zahříváte v 15 2. krocích až do změknutí. Ponořte každou vychlazenou kouli přímo do úplného vyrovnání a pokrytí. Naneste na list voskovaného nebo dokonce pergamenového protokolu až do skutečného vytvrzení potahu. Přesuňte se směrem k vzduchotěsné přihrádce v chladničce až do nabídky. Určitě vydrží 10x.

 

GUSSY JE UP

Můžete je snadno nechat všechny jen namočené ve sladkém obalu, nebo dokonce můžete snadno ozdobit vršky pro nějaké zahrnuté kouzlo. Níže je ve skutečnosti několik zkrášlujících konceptů:

V čele s rozdrcenými lahodnými čokoládovými oplatkovými sušenkami před sušením sladkého obalu.
V čele s mrholením charakteristického odstínu potahu cukrářů.
V čele s kakaovým práškem.
Vedení spolu s postřikovači.

 

JAK SKLADUJI OREO LANÁŽE?

Mezi oreo lanýže patří sýr lotion, proto je vlastně nejlepší, když je všechny uchováte v lednici. Všechny je umístěte do vzduchotěsné přihrádky. Lanýže jistě zůstanou skvělé po dobu 10x až 2 celé týdny. Zaručuji však, že budou skutečně spotřebovány, než se zkazí!

 

NESTAŇTE SE!

Pokud jste poté ochutnali toto jídlo nebo dokonce každé jiné jídlo na blogu, pamatujte na cenu jídla a zanechte našemu týmu níže uvedenou poznámku. Můžete také snadno vyhovět našemu týmu na Twitteru a google, Twitteru, Instagramu a Pinterestu, abyste viděli přesně to, co víc získáváme! Stejně tak si pamatujte, že toto jídlo uchováte na později.