Jun 24, 2022 sladké jídlo

Dort s citronovou ricottou v italském stylu

Dort s Citronovou Ricottou v Italském Stylu

Vlhký a zároveň bohatý, tento pikantní dort s citronovou ricottou využívá jednoduché komponenty, aby vám přinesl jednu extrémně lahodnou pochoutku. Elegantní rukojeť tradičního italského dortu, ideální pro Velikonoce nebo dokonce čas matek!

Proč se našemu týmu líbí toto?

Vytvoření tohoto dortu nemůže být ve skutečnosti jednodušší, stačí vyniknout všechny komponenty přímo do mixovací nádoby a integrovat až do jednotného spojení a poté uvařit na sporáku. Provedeno!

Můžete to snadno vytvořit přímo v jednom obrovském tlustém dortu, nebo dokonce rozdělit těsto přímo na 2 pánve na menší variace, abyste je mohli obdarovat nebo dokonce ukázat domácnost na několik večerů.

Lemon Ricotta Cake

Co je to vlastně Lemon Ricotta Cake?

Jedná se vlastně o italské jídlo, které pochází ze Sicílie. Určitě existuje skutečně velké množství variant v závislosti na oblasti – některé se skládají z koláčové kůry, skořice nebo dokonce citronové nebo dokonce pomerančové kůry a/nebo dokonce extraktu, zatímco některé se skládají ze všech 3!

Objevíte také variace vytvořené spolu s osamělou krustou (krusta pod) nebo dokonce duální krustou (krusta na přední i spodní). Náš tým si přál vytvořit efektivní variaci bez jakékoli koláčové kůrky, stejně jako do směsi přispělo hodně mouky navíc, která by pomohla držet pohromadě. Výsledek je tedy vlastně dekadentní, ideální spolu s oblíbenou nebo dokonce kávou.

Komponenty

180 g změklého másla, 6,5 unce
1 ½ hrnku mouky na osobní zvedání
1 1/2 hrnku cukru
2 hrnky sýra ricotta nataženého, ​​pokud je vodnatý, 400 g / 14 uncí
3 vejce
2 lžičky vanilky význam
1 kůra z jednoho citronu

Volitelný:

moučkový cukr / moučkový cukr směrem k nečistotám

Pokyny

Předehřejte kamna na 180 °C / 360 °F.
Do velkého jídla přidejte změklé máslo a cukr. Lotion pomocí mixéru nebo dokonce přenosného šlehače po dobu asi 2-3 minut nebo dokonce až do chvíle, kdy směs skončí sametově a rozjasněně.
180 g másla, 1 1/2 hrnku cukru
Poté nechte vyniknout v sýru ricotta a pokračujte v mixování na středně vysoké úrovni po dobu 5 minut.
2 hrnky sýra ricotta

V malé nádobě zahrňte vejce, vanilkovou citronovou kůru a význam. Jemně promíchejte, poté přispějte ke směsi ricotty a integrujte na nízko-střední přípravu.
3 vejce, 2 lžičky vanilka význam, 1 kůra z jednoho citronu
Jako poslední tip vložte mouku pro osobní zvedání a postupně smíchejte se směsí pomocí dřevěné lžíce. Tuto špičku nepřemíchejte, pokračujte až do jednoduché integrace.
1 ½ hrnku mouky na osobní zvedání
Sbírejte pružinovou formu nebo dokonce vysokou dortovou pánev (asi 20-22 centimetrů) spolu se zprávou o vaření (nebo dokonce hranou spolu s máslem a čištěním moučkovým cukrem). Vložte všechno těsto a vymačkejte vodítko spolu se zadní částí lžíce nebo dokonce špachtle.
Nechte dort vyniknout do nejdostupnější nebo dokonce středové varné police. Vařte 30–50 minut nebo i tak dlouho, dokud se špejle nezdá být čistá. Hledejte vodítko, když začíná hnědnout, ve skutečnosti je to typicky známka toho, že je prakticky připraven.
Odstraňte příchod ze sporáku a nechte se na pánvi na 15 minut.
Odejděte z pánve, proveďte a kousejte. Volitelné: Nečistoty spolu s moučkovým cukrem.
moučkový cukr / moučkový cukr