Jul 03, 2022 Nejnovější Jídlo

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA SKOŘICOVÉ ROLKY

NEJSNADNĚJŠÍ VZDUCHOVÁ FRITÉRKA SKOŘICOVÉ ROLKY

Pečené výrobky ve fritéze? ANO! Je to skutečně proveditelné, protože toto neuvěřitelné zařízení do kuchyně může snadno vytvořit prakticky jakýkoli typ jednoduššího jídla, sestávajícího z upečených úžasných obchodů.

Spíše než čekání na vlastní vyrobené těsto směrem k nárůstu vyžaduje můj pokrm pro skořicové rolky ve fritéze televizní svazek skořicových rohlíků objevený v ledničce supermarketu. Poleva připravená k potření se vlastně také skládá z. Proto si můžete snadno připravit chutné, skvělé ranní jídlo nebo dokonce brunch během několika minut!

Moje skořicové rolky z sky fritézy jsou skutečně fantastické k rannímu jídlu, ale také fantastické jako pochoutka kdykoli. Ve skutečnosti jsou tedy rychlé a jednoduché na zpracování spolu s fritézou a také zaručují, že zkrotí jakýkoli typ touhy po sladkém!

 

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA SKOŘICOVÉ ROLKY

🥘Potřebné materiály

Kromě vaší fritézy určitě není potřeba mnoho! Poleva zůstává v trubičce skořicového válečku, takže je to skvělé!

Cinnamon Rolls – Pillsbury Grands Cinnamon Rolls jsou ve skutečnosti letitým pohotovostním režimem a jistě budou fungovat pokaždé. Obzvláště se mi líbí chuť Cinnabon! Nicméně moje domácnost, stejně jako já jsem nedávno zkusil Annie’s Natural Cinnamon Rolls, stejně jako byly ve skutečnosti zabalené spolu se skořicí a také extrémně vlhké a hladké. To je vlastně fantastická volba, pokud se chcete cítit mnohem lépe při nabízení pečených výrobků k rannímu jídlu!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Formulování chlazených skořicových rolí ve vaší fritéze je ve skutečnosti velmi způsob, jak získat zcela zlaté skořicové role! Čím mnohem větší plochu můžete rohlíkům snadno poskytnout, tím rychleji budou ve skutečnosti také kompletně připraveny!

K dispozici předem zabalená tuba rolí, stejně jako rezerva polevy objevené uvnitř.
Připravte si skutečně svůj fritovací koš nebo dokonce podnosy, ale nemažte je všechny olejem! Odlište každou soukromou roli a také je všechny umístěte přímo do koše nebo dokonce na podnosy vaší fritézy. Pokud se pokusíte zajistit, aby se rolky během „smažení“ vzájemně nedotýkaly, budou se skořicové rolky připravovat mnohem rychleji.
Umístěte role přímo do předehřáté nebeské fritézy a připravte je na 350ºF (175ºC) po dobu asi 8-10 minut (pokud jsou role ve skutečnosti od sebe vzdáleny). Pokud nemůžete rohlíky odlišit, zařízení se jistě trochu prodlouží k úplnému vaření. Podle mých zkušeností jsem ve skutečnosti potřeboval připravovat rohlíky až 18 minut, abych je připravil úplně.
Odstraňte rohlíky pocházející z fritézy a polevu okamžitě rozprostřete, takže poleva bude mazlavá a rozmrzne. Proveďte okamžitě.

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Předehřátí vaší fritézy na tyto skořicové rolky je skutečně užitečné, zvláště když mezi nimi nemáte skutečnou plochu. Určitě to pomůže snížit příležitost k přípravě jídla. *To platí pro všechny fritézy s košem, stejně jako nebeské fritézy ve stylu konvekční trouby.
Pokud by měly být role skutečně umístěny blízko sebe, můžete je snadno pravidelně kontrolovat tak, že je všechny oddělíte. Pokud soukromé rohlíky vypadají těstovitě nebo dokonce jako syrové, pokračujte v přípravě jídla všechny.
Vzhledem k tomu, že každá fritéza je ve skutečnosti trochu jiná, navrhuji začít s touto skořicovou rolkou spolu s 8 minutami přípravy jídla. Můžete snadno poté zůstat připravit všechny z nich pocházející určitě tam, pokud je to nutné. Pochlubte se svými skořicovými rolkami!